Kontakt

Nosi mnie. Jak gdzieś nie pojadę, to źle się czuję. Chociaż przyznaję, że czasem miło jest posiedzieć w domu. Nie wyssałam tego z mlekiem matki, moi rodzice nie zabierali mnie na ekscytujące wyprawy, ale w NRD byliśmy i maluchem do Szklarskiej Poręby też pojechaliśmy. Ktoś tam mówi, że to po dziadku, swoją drugą żonę zostawiał w domu i jechał w góry. Kupował jej tylko wcześniej papierosy, żeby sobie paliła i nie narzekała.

Tak więc lubię podróżować, lubię pisać i robić zdjęcia. Z połączenia tego wszystkiego powstała ta strona. Przez wiele lat wspomnienia zbierałam w pamięci, a pod koniec 2017 postanowiłam założyć tego bloga, żeby móc je spisać. Bardziej dla siebie i znajomych. 

Rok 2021 na tym blogu to cisza, między wirtualnymi szpaltami hulał wiatr. To nie tak, że nie podróżowałam, wręcz przeciwnie. Ale z różnych powodów chciałam ograniczyć czas spędzany przed ekranem laptopa.

Wraz z powrotem do regularnego pisania, postanowiłam też zmienić charakter tesktów. Chciałabym, żeby te informacje przydały się innym osobom. W niektórych postach postaram się łączyć dawną formę – takiej bardziej opowieści – z poradami, wiele to będą jednak typowo informacyjne posty.

Jeśli masz pytania, komentarz, chcesz napisać, że ci się podoba albo że zupełnie nie – skontaktuj się ze mną. Dopóki nie skonfiguruję formularza (kto by pomyślał, że to takie wyzwanie), skorzystajcie z mojego adresu mailowego: intotheunknown_pl [at] gmail.com albo odezwijcie się do mnie na Instagramie. 

Asia